neony
 
   
dołącz do grona naszych zadowolonych klientów !!!
 
Fotografia

Wykonujemy zdjęcia w zależności od docelowego przeznaczenia; aparatami tradycyjnymi lub cyfrowymi.
Dbamy o właściwe tło i elementy uzupełniające. Realizujemy nietypowe zamówienia i wspólnie z klientem (łącząc nasze doświadczenie fotograficzne i wiedzę klienta o jego produkcie) ustalamy metodę na pokazanie tematu w najlepszy możliwy sposób.

Fotografie wykonujemy zarówno w naszym atelietr, w plenerze lub na miejscu u klienta. Dostosowujemy technologię i sposób oświetlenia do fotografowanego przedmiotu lub obiektu.

Z zamówionych zdjęć wykonujemy wszelkie materiały promocyjne i reklamowe; począwszy od jednostkowych odbitek w dowolnych formatach, na katalogach i folderach kończąc.

Kompleksowa obsługa zapewnia dużą oszczędność czasu (wszystko "w jednym miejscu"), spójność koncepcji graficznej i stylistycznej oraz znaczne upusty cenowe.

 

DIVERSE, DAWTONA, DELECTA, AMADEO, BESTA PLUS, BOSZ, BPH, CHEKO, COCACOLA, ENEDUE, FILTER, HAVO, HEXELINE, LEWIATAN LIPNO, LUCAS, MPEIC WLOCLAWEK, MULTIKINO, PKO SA, POLPAIN WANDA, PROMET, RENAULT PASIKOWSKI, PETTO, PIS, POCZTA POLSKA, PZU, REMIX, SOLAR, TOYOTA WLOCLAWEK, VING, WODAN, WSHE, ZDZ WLOCLAWEK i wielu innych....

Fotografia reklamowa

Foldery, druki, akcydensy...

Litery przestrzenne podświetlane

Wystawiennictwo

strona główna...