neony
 
   
dołącz do grona naszych zadowolonych klientów !!!
 
Neony


Oświetlenie wykonane z rur neonowych znajduje szerokie zastosowanie w reklamach, architekturze i elementach wystroju wnętrz. Widoczne na zewnątrz rury prowadzone są po obrysie kształtów lub wypełniają całą powierzchnię, podświetlają lub oświetlają wybrane elementy identyfikacyjne lub reklamowe. Produkujemy rury o średnicach od 8mm do 30mm ze szkła bezbarwnego, proszkowanego oraz barwionego w masie. Jako źródło światła wykorzystujemy Argon lub Neon.

Zaletami neonów są: mały pobór mocy w stosunku do podświetleń jarzeniowych, nieporównywalna trwałość (do 10lat) i efekt świecenia, bogata kolorystyka. Często stosowane animacje dobierane w zależności od potrzeb klienta.
Neon ma zdolność do wypełniania trudno dostępnych miejsc światłem i docierania tam, gdzie żadne inne źródło nie jest w stanie osiągnąć podobnego efektu wizualnego.

Do podświetleń wykonywanych dla liter i kształtów z kolorowej plex,i bądź wyklejonych foliami translucentnymi, proponujemy rury w kolorze świecenia lica, co zwiększa intensywność i nasycenie kolorystyki.

 

DIVERSE, DAWTONA, DELECTA, AMADEO, BESTA PLUS, BOSZ, BPH, CHEKO, COCACOLA, ENEDUE, FILTER, HAVO, HEXELINE, LEWIATAN LIPNO, LUCAS, MPEIC WLOCLAWEK, MULTIKINO, PKO SA, POLPAIN WANDA, PROMET, RENAULT PASIKOWSKI, PETTO, PIS, POCZTA POLSKA, PZU, REMIX, SOLAR, TOYOTA WLOCLAWEK, VING, WODAN, WSHE, ZDZ WLOCLAWEK i wielu innych....

Fotografia reklamowa

Foldery, druki, akcydensy...

Litery przestrzenne podświetlane

Wystawiennictwo

strona główna...